Jachty

DreamTeam opiera się o wysokiej klasy jednostki czarterowane od sprawdzonych armatorów. Na ten rejs przygotowaliśmy luksusowe, w pełni wyposażone katamarany czołowych producentów.

Katamaran to wielce luksusowy apartament, z którego okien mamy co chwilę inny widok, na którym nie zabraknie pełnego komfortu. Jachty mają kajuty dwu i jednoosobowe, łazienki z umywalkami, toaletami i prysznicami, w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka, zlewozmywak, naczynia, sztućce, garnki.

Powierzchnia użytkowa katamaranu jest na tyle duża, że nie jest ciasno a nawet można znaleźć miejsce intymne i wypoczywać wg swojego uznania. Salon jest na tym samym poziomie co pokład rufowy, a kajuty są niżej, dostajemy się po nich po schodkach. Katamarany są oszklone dookoła, co zapewnia wyśmienitą widoczność. Istotnym elementem jest również duża przestrzeń do chodzenia po pokładzie i pod pokładem.

Katamarany turystyczne, w przeciwieństwie do klasycznych jachtów, nie przechylają się na boki, są stabilne i mało kołyszą, żeglują zawsze płasko. Dzięki temu żeglujemy jak w świetnym hotelu zarówno pod żaglami jak i na silniku a wpływając do mariny z pewnością każdy rzuci okiem z zazdrością na naszą jednostkę. Katamaran to komfort i prestiż.